pl. Solny 15, 50-062 Wrocław

T: +48 664 458 772

E: biuro@corema.pl

Dlaczego warto wybrać pozycjonowanie stron w Corema?

Dlaczego warto wybrać pozycjonowanie stron w Corema?

Pozycjonowanie wymaga cierpliwości, wszechstronnego działania, szerokiego spojrzenia nie tylko na konkretną stronę internetową, lecz także na jej środowisko. To proces, któremu towarzyszy rywalizacja o przychylność, lojalność i sympatię Google. To on rozdaje karty, a my musimy wykorzystać je tak, aby rozegrać dobrą partię. Traktując stronę internetową jako narzędzie promocji, trzeba poświęcać jej dużo uwagi, na starcie i w fazie nieustannego rozwoju. To na tym koncentruje się zespół Corema, dla którego pozycjonowanie to aktywne działania połączone z umiejętnością dostosowania się do wytycznych Google. Potrafimy rozegrać naprawdę dobre partie w tej niełatwej grze.

To nie miejsca na ustępstwa

Pozycjonowanie nie jest działaniem, a zespołem działań, które tylko wykonywane jednocześnie pozwalają osiągnąć zamierzony efekt. Czy możesz sobie wyobrazić pieczenie ciasta bez jego wyrobienia albo uszycie sukienki bez wykonania wykroju? Tak samo jest z pozycjonowaniem stron internetowych. Nie możemy o nim mówić, jeżeli nie zostanie wykonana analiza konkurencji oraz linków lub nie zostaną wprowadzone zmiany w istniejących już treściach. To wymusza podjęcie kompleksowych działań, od wyznaczenia celu, przez analizę i wybór słów kluczowych, po wdrożenie planu i monitorowanie postępów. Corema dzięki ludziom o wszechstronnych umiejętnościach i wiedzy oferuje kompleksowe pozycjonowanie. Oferta obejmuje usługi SEO i SEM, content marketing, grafikę, strategię w social media, e-mail marketing, a także stworzenie strony internetowej od podstaw. Wszystkie te obszary łączy jedna spójna strategia, bez ustępstw i kompromisów.

Wyróżniają się tylko indywidualności

Obecnie w internecie jest ponad 1,24 mld stron internetowych, a ludzi na świecie ponad 7,6 mld. Obie wartości robią wrażenie. Kiedy jednak je zestawimy i przeanalizujemy stosunek między nimi, dostrzeżemy, że w sieci zrobiło się naprawdę ciasno. Z internetu korzysta ponad 4 mld ludzi, co oznacza, że na 3 użytkowników przypada jedna strona internetowa. Doskonale wiemy jednak, iż niektóre witryny cieszą się ogromną popularnością, podczas gdy o wielu nie wie nikt oprócz ich właścicieli. O tym, czy strona jest widoczna w sieci, decyduje jej projektant i twórca, osoba nią zarządzająca, specjalista SEO/SEM i Google. Tylko dzięki ich aktywnej współpracy możliwe jest wyróżnienie konkretnej strony spośród 1,23 mld innych. Musi być ona odpowiednio wypozycjonowana, oryginalna, powinna też posiadać duszę i temperament. Właśnie dlatego praca specjalistów z Corema bazuje na 3 filarach – solidnym SEO i SEM, wartościowych treściach oraz oryginalnej grafice. Poznając Ciebie, dostrzegamy, co Cię wyróżnia, i wykorzystujemy to jako Twój największy atut.

Wiedza i umiejętności wykorzystywane w dobrych celach

Każdy człowiek ma własny bagaż doświadczeń. Może go wrzucić na dno szafy lub aktywnie z niego korzystać. My wybraliśmy tę drugą opcję, wymagającą większego poświęcenia. Każdy może pozycjonować swoją stronę internetową, nie wszyscy jednak osiągają cele postawione sobie na pierwszym etapie procesu. Wynika to z wielu czynników – braku wiedzy, niedostatecznych umiejętności, nieodpowiedniego zaplanowania działań czy wyboru niewłaściwych słów kluczowych…  Wiedza z zakresu SEO i SEM oraz doświadczenie we współpracy z małymi i dużymi firmami sprawia, że możemy pomóc Ci zarówno w samodzielnym pozycjonowaniu, jak i przejąć na siebie to zadanie. Naszym celem jest zwiększenie Twojej widoczności w sieci niezależnie od tego, jak duży będzie w tym nasz aktywny udział.

Na bieżąco z trendami

W modzie, we wnętrzach, stylu życia i urządzeniach mobilnych – trendy zmieniają się w każdym obszarze naszego życia, również tego wirtualnego. Pojawiają się innowacje, zaawansowana technologia się rozwija, zmieniają się potrzeby i oczekiwania użytkowników internetu, co powinno jeszcze silniej potęgować Twoją aktywność w sieci. Corema każdego dnia szuka nowych rozwiązań, analizuje i sprawdza skuteczność kolejnych możliwości, narzędzi i strategii. Jesteśmy na bieżąco, proponujemy najbardziej aktualne rozwiązania z zakresu pozycjonowania i tworzenia stron internetowych, rozwijając równocześnie własne, sprawdzone metody.

Możesz patrzeć, jak Twoja konkurencja pnie się w górę, a Ty wciąż pozostajesz na dalszej pozycji w Google. Możesz też dać nam szansę na zmianę. Z przyjemnością opowiemy Ci o sobie więcej!