pl. Solny 15, 50-062 Wrocław

T: +48 664 458 772 lub +48 602 174 927

E: biuro@corema.pl

O nas

Strona internetowa jest narzędziem promocji, które wymaga nieustannego doskonalenia. W wirtualnej rzeczywistości sukces zależy od wielu czynników, w tym szybkości działania i reakcji na zmiany. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy łączą nowoczesną technologię z kreatywnością i zwiększającymi się możliwościami Internetu. Proponujemy rozwiązania pozwalające na skuteczne pozyskiwanie nowych klientów i pielęgnowanie z nimi trwałych relacji. Kompleksowo zajmujemy się promowaniem w sieci małych i dużych firm.

Nasz zespół

Dariusz Brzezicki

copywriter, content manager, specjalista SEO/ SEM, social media

Uwielbia zabawę słowem pisanym i rywalizację z Google, aby pokonywać po kolei drabinki w pozycjach i wspinać się na samą górę. Wie, że dobra treść i solidne linkowanie to klucz do wysokich pozycji w Google, a całość wsparta reklamą płatną oraz skuteczną stroną internetową potrafią rozwinąć każdy biznes. Kibic piłki nożnej, amator sportów siłowych – zawsze zdyscyplinowany i terminowy.

Jarosław Apanasewicz

grafik, Front-End Developer, specjalista SEO/ SEM, social media

Z anielską cierpliwością realizuje wszystkie, nawet najbardziej wymagające pomysły. Czarodziej WordPressa, specjalista od pisania i optymalizacji kodu. As pikseli i niewyczerpalne źródło dobrych rozwiązań. Uzależniony od Photoshopa i porządku w kodzie. W wolnym czasie, nie potrafi usiedzieć w miejscu. Fan aktywności fizycznej a gdzieś w tle zawsze gra muzyka.