...

Nasza historia

Content reklama marketing – wszystko czego potrzebujesz, aby być widocznym w internecie


Nasza firma powstała w 2013 roku, kiedy nasz założyciel rozpoczynał swoją przygodę jako freelancer, tworząc teksty. To były czasy, kiedy nie mówiono jeszcze o narzędziach do optymalizacji treści czy pozycjonowania. 
Przez 10 lat działalności wiele się zmieniło, jednak nasza marka wciąż istnieje i ewoluuje, dostosowując się do potrzeb rynku.

O Nas

Indywidualne podejście do klienta.

Corema

Jako mała, butikowa agencja, stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, dbając o bliskie, dobre relacje, transparentność i dostępność dla naszych klientów. 
Ci klienci, którzy z nami stale współpracują niezwykle doceniają fakt tego, że jesteśmy wtedy, kiedy oni tego potrzebują. Uważamy, że jest to lepsze niż przebijanie się przez dziesiątki zmieniających się z miesiąca na miesiąc specjalistów.

Content

coś, co pobudza wyobraźnię i buduje emocje

Reklama

pozwala dostosować oferty do zmieniających się potrzeb klientów

Marketing

czyli klucz do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej na rynku

Współpraca z Corema

Gdzie szukać dobrej agencji interaktywnej i na co zwrócić uwagę?

Współpraca z Corema

Na rynku znajduje się coraz więcej agencji interaktywnych, ale należy pamiętać o tym, że nie każda gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług, a to przekłada się na niższe efekty bądź całkowity ich brak. Poszukując dobrej agencji interaktywnej, warto zwrócić uwagę na jej portfolio i zapoznać się z dotychczasowymi realizacjami. Działanie to pozwala nie tylko sprawdzić doświadczenie i efekty pracy, ale też poznać stosowane rozwiązania. Pamiętajmy jednak, że nie zawsze doświadczenie idzie w parze z jakością. Niejednokrotnie początkujące agencje zapewniają dużo efektywniejsze działania niż te istniejące na rynku od wielu lat.

Potrzeby

Ważne w poszukiwaniu dobrej agencji jest również określenie potrzeb i usług z jakich chce skorzystać klient. Istotne jest ustalenie, jakie cele mają zostać osiągnięte oraz dopasowanie ich do możliwości finansowych firmy. Część agencji interaktywnych zajmuje się kompleksowym świadczeniem usług wraz z tworzeniem serwisów WWW, czy też prowadzeniem kampanii Facebook Ads. Inne natomiast mogą ograniczyć swoją działalność jedynie do wybranych obszarów marketingu internetowego.

Jakość

Portfolio agencji interaktywnej jest istotne, jednak najważniejsza jest zawartość określana mianem jakości. Efekty prowadzonych działań najłatwiej określić poprzez sprawdzenie osiągniętych celów. Jeśli prowadzone działania przyniosły zamierzone skutki, nawet jeśli agencja interaktywna dopiero rozpoczyna swoją działalność, to można stwierdzić, że warto jej zaufać.

Współpraca

Praca nad wizerunkiem firmy to nie tylko zadanie dla agencji interaktywnej. Osiągnięcie celów jest możliwe tylko wtedy, gdy klient i agencja współpracują ze sobą. Dobry specjalista powinien wyróżniać się umiejętnością słuchania potrzeb klientów – na etapie wyboru odpowiedniej firmy warto sprawdzić, jak wyglądają poszczególne etapy pracy. Bez względu na to, jaki zakres prac wykonujemy, gwarantujemy naszym klientom bezpośredni kontakt na każdym etapie współpracy – zarówno na etapie planowania, jak i prowadzenia działań.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.