...

Oferta

Oferujemy kompleksowe wsparcie marketingowe: SEO, SEM, Social Media (w tym Facebook Ads), grafiki, copywriting, strony i sklepy internetowe, oraz e-mail marketing. Pomagamy budować pozytywny wizerunek firmy i efektywnie komunikować się z klientami

SEO

Pozycjonowanie stron internetowych to działania mające na celu zwiększenie widoczności domeny w bezpłatnych wynikach wyszukiwania pod wybranymi frazami. Zwracamy uwagę na to, że prowadzone przez nas działania obejmują nie tylko procesy dotyczące działań SEO na stronie (on-site), ale też poza stroną (off-site). W ramach działań off-site pozyskujemy m.in. wartościowe linki przekierowujące do strony. Natomiast działania on-site obejmują optymalizację wszystkich treści znajdujących się w witrynie, ale też wprowadzenie działań z zakresu User Experience, tworzenie kategorii, podkategorii, budowanie profilu linkowego wewnątrz witryny, optymalizację techniczną strony, prawidłowe title oraz meta opisy, analizę w narzędziach, monitoring konkurencji, dodanie tzw. altów do zdjęć i wiele innych.

SEM

Kampanie Google Ads pozwalają dotrzeć do użytkowników nie tylko na komputerach, ale również na telefonach. Ogólną zaletą reklam Google Ads jest wyświetlanie ich w najbardziej zauważalnych miejscach – nie tylko w wynikach wyszukiwarki Google, ale też na stronach reklamodawców. Warto dodać, że jest to wyjątkowo elastyczna i atrakcyjna forma reklamy, która może być wyświetlana w różnych postaciach – tekstów, banerów i wielu innych.

Co więcej, z kampanii Google Ads mogą skorzystać przedsiębiorcy działający w różnych branżach. Odpowiednie zaplanowanie, a także implementacja kampanii pozwalają szybko osiągnąć efekty, bez względu na rodzaj produktu, którego będą dotyczyć. Pozwala to szybko, lecz przede wszystkim precyzyjnie dotrzeć do wybranej grupy odbiorców.

FB Ads

Facebook Ads to system reklamowy, który obejmuje tworzenie i prowadzenie płatnych kampanii nie tylko na Facebooku, ale też na Instagramie. W efekcie klienci mogą dotrzeć do potencjalnych grup odbiorców i klientów swoich produktów i usług. Ta forma reklamy cieszy się ogromną popularnością, chociażby z uwagi na jej skuteczność. Pozwala ona bowiem budować rozpoznawalność marki, ale również wzbudza zainteresowanie produktem. Odpowiednio prowadzona, może również przekonać niezdecydowanych do podjęcia ostatecznej decyzji.

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy warto inwestować w kampanie Facebook Ads. Oczywiście! Jako agencja zachęcamy do prowadzenia tego typu działań chociażby dlatego, że Facebook to jeden z największych serwisów społecznościowych na świecie!

Grafiki

Grafika jest jednym z ważniejszych elementów każdej strony internetowej. Odpowiednio dopasowana do treści i tematu witryny, poprawia jej wygląd i pozwala przyciągnąć uwagę użytkownika. Ciekawą wersją grafiki na stronach internetowych są infografiki. Te elementy nie tylko ubarwiają suche treści, ale też pozwalają w jednym miejscu zebrać najważniejsze informacje. Warto jednak pamiętać, że to nie koniec korzyści, jakie niesie za sobą stosowanie grafik na stronie internetowej. Dużą zaletą jest również fakt, że pozwalają one przyciągnąć ruch z wyszukiwarek grafiki – konieczne jest jednak ich odpowiednie zoptymalizowanie pod SEO.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w doborze grafiki na swoją stronę internetową bądź też stworzenia infografiki – skontaktuj się z nami. W COREMA zajmujemy się tworzeniem infografik oraz projektowaniem grafik na stronę internetową! Nasi specjaliści nie tylko wiedzą, jak stworzyć najwyższej jakości elementy, ale przede wszystkim mają głowy pełne pomysłów – dzięki temu gwarantujemy niepowtarzalne rozwiązania, które przyciągną uwagę, a jednocześnie pozwolą w estetyczny i ciekawy sposób przekazać szereg ważnych informacji!

Copywriting

Właściciele różnego rodzaju firm, zwłaszcza dopiero rozpoczynających swoją działalność, muszą zadbać o odpowiednie wypromowanie działalności i zbudowanie świadomości wśród nowych klientów. Jednym z narzędzi ułatwiających dokonanie tego jest content marketing, zwany potocznie marketingiem treści. Odpowiednie dopasowanie działań pozwala nie tylko wyróżnić markę na tle konkurencji, ale przede wszystkim dotrzeć do grupy potencjalnych odbiorców, zaangażować ich, a tym samym zwiększyć prawdopodobieństwo skorzystania z przygotowanej oferty.

Z naszą pomocą możesz nie tylko zaplanować odpowiednie treści, ale przede wszystkim osiągnąć założone cele!

Strony Internetowe

Rozpoczynasz nową działalność i potrzebujesz stworzyć stronę WWW? A może chcesz odświeżyć aktualną witrynę? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadbamy nie tylko o odpowiednie przygotowanie treści, ale też dostosowanie strony WWW do urządzeń mobilnych. Sprawdź poniżej, co możemy dla Ciebie zrobić i dlaczego warto zainwestować w wysokiej jakości stronę WWW!

Korzystając z pomocy COREMA w tworzeniu strony internetowej, zyskujesz pewność, że efekt końcowy będzie nie tylko atrakcyjny pod względem wizualnym, ale przede wszystkim w witrynie znajdą się wszystkie niezbędne informacje. Dbamy o odpowiedni wygląd strony, treści, ale też łatwość jej obsługi. Wszystko to jest możliwe dzięki korzystaniu z pomocy wykwalifikowanych specjalistów. Przed przystąpieniem do działań szczegółowo omawiamy potrzeby klienta i jego wymagania, przedstawiamy dostępne możliwości i wspólnie znajdujemy najlepsze rozwiązania!

E-mail marketing

E-mail marketing to nowoczesna forma marketingu, która jak sama nazwa wskazuje, wykorzystuje do kontaktu z klientem e-mail, czyli pocztę elektroniczną. Aby był skuteczny, konieczne jest odpowiednie zaplanowanie treści. Powinny one zawierać nie tylko przydatne i ciekawe informacje, ale przede wszystkim angażować odbiorców do działania. Rozwiązanie to cieszy się ogromną popularnością, gdyż pozwala w prosty i tani sposób dotrzeć do potencjalnych klientów i jednocześnie osiągnąć zamierzone korzyści. Co warto wiedzieć o e-mail marketingu i czym kierować się przy jego tworzeniu?

 

Pozycjonowanie SEO

SEM

FB Ads

Grafiki

Copywriting

Strony Internetowe

E-mail Marketing

Potrzebujesz pomocy?

Jesteśmy gotowi pomóc Ci wybrać idealne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszej wiedzy 
i doświadczenia, aby znaleźć optymalne usługi dostosowane do celów Twojej firmy i osiągnij sukces w internecie.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.